Ogłoszenie

#1 2013-09-26 20:44:13

Brandon

http://i51.tinypic.com/16h16rp.png

48518046
Zarejestrowany: 2013-09-22
Posty: 26
Punktów :   

Regulamin nr.2

Regulamin forum RBS.iq24.pl

§ 1. Postanowienia Ogólne

Każdy Użytkownik wraz z rejestracją akceptuje poniższy Regulamin Forum.
Jako, że do rejestracji na forum wymagane jest zaakceptowanie treści regulaminu to jego nieznajomość nie będzie zwalniała od kary w przypadku złamania zasad.
Regulamin odnosi się do każdego użytkownika forum jak i członków ekipy RBS.iq24.pl. Obowiązuje absolutna równość wobec zasad.
Personel Forum RBS.iq24.pl zachowuje sobie prawo do ostrzegania, cenzury i banowania użytkowników w przypadku nieprzestrzegania zasad. W ekstremalnych przypadkach, które są rozpatrywane indywidualnie, Użytkownik może zostać zablokowany w Grze oraz wszelkich usługach oferowanych przez RBS.iq24.pl. To działa także w drugą stronę. Zasady obejmują zamieszczone posty i treści w całym profilu użytkownika (avatar, sygnatura, tekst wewnętrzny).
Ogólne Warunki Użytkowania obejmują także forum. Oznacza to, że właściciele RBS.iq24.pl nie ponoszą odpowiedzialności za żadne zamieszczone na nim, a chronione prawami autorskimi treści. Za wszelkie treści zamieszczone na forum odpowiadają osoby, które je zamieściły.
Obowiązującym językiem na Forum jest język polski. Używanie innych języków jest dozwolone tylko w postaci pojedynczych zwrotów/zdań itp. Należy starać się pisać zgodnie z zasadami polskiej ortografii i nie używać tzw. pokemona. Niezachowanie należytej staranności w tej dziedzinie mogą być ukarane ostrzeżeniem.
Przed założeniem nowego tematu na forum należy upewnić się, że jest on zakładany w odpowiednim dziale. Jeżeli w podforum obowiązuje regulamin użytkownik ma obowiązek się zapoznać i przestrzegać go. Zatem w podforum obowiązuje regulamin ogólny oraz regulamin danego działu. Jeżeli jakiś punkt regulaminu danego działu jest niezgodny z regulaminem ogólnym wówczas obowiązuje regulamin danego działu. W takim przypadku zaobserwowaną rozbieżność pomiędzy regulaminami należy zgłosić do Administratora Forum.
Administracja Forum zastrzega sobie prawo do ewentualnych korekt regulaminu podczas działania forum.Niedozwolone jest:

Zamieszczanie postów w imieniu zbanowanych Użytkowników na Forum.
Podszywanie się pod członków RBS.iq24.pl (zarówno tych odpowiedzialnych za grę jak i forum) , wliczając w to naśladowanie ich nicków, avatarów, sygnatur itd.
Nadużywanie guzika Zgłoś. Rozumie się przez to klikanie przycisku pomimo tego, że nie zostały złamane Zasady Forum.
Pisanie postów, których głównym celem jest zdobycie większej ilości postów, aby np. pisać w działach z limitem ilości postów.
"Podbijanie" starszych wątków (zamieszczanie posta tylko po to aby temat znalazł się na pierwszej stronie). Obsługa Forum w uzasadnionych przypadkach ma prawo podbijać zamknięte tematy.


§ 2. Treści Zabronione

W postach, profilach, avatarach i sygnaturach nie można zamieszczać treści:

Pornograficznych, politycznie ekstremistycznych, obraźliwych, zabronionych przez prawo i powszechnie uznanych za moralnie niepoprawne.
Wzywających do nienawiści i dyskryminacji na tle rasowym, religijnym, płciowym lub jakimkolwiek innym oraz odnoszących się do ideologii totalitarnych, jak np.: faszyzm, nazizm.
Merytorycznie nie należących do danego wątku, czyli tzw. Offtop'u oraz nie posiadających żadnego sensu, mających na celu zaśmiecenie danego forum, czyli tzw Spam'u.
Pisanych w celu drażnienia bądź obrażania innych uczestników społeczności. To samo tyczy się tzw. "trollowania" tzn: pisania postów wyłącznie w celu irytowania innych ludzi bądź wszczynania awantur.
Wulgarnych (także wulgaryzmów użytych w formie ocenzurowanej np. gwiazdkowanie, przekręcenie liter).
Ograniczających się do pojedynczego słówka np. określającego emocje, np "fajnie". Należy w jakiś sposób poprzez swoje zdanie, np.: "fajnie, bardzo podoba mi się sposób przedstawienia raportu wojennego".
Zawierających flood, czyli kilkakrotne powtórzenie tego samego słowa lub znaku, np: "plz plz plz plz plz" " oczko oczko oczko oczko oczko "
Prezentujących wszelkiego rodzaju reklamy, bądź odnośniki do stron mających na celu doprowadzenie danego użytkownika do jakichkolwiek korzyści majątkowych lub wirtualnych.
Sugerujących zachowywanie się użytkownika jak dodatkowy moderator, np. gdy pisze "Temat zamknięty", pomimo że nie jest się założycielem tematu.
Utrudniających przeglądanie forum. W szczególności tyczy się to pisania większości posta czcionką zmniejszającą czytelność postu, np. kolorem/kursywą/zbyt małym lub zbyt wielkim rozmiarem czcionki itp. Dopuszczalne jest to tylko do podkreślenia ważniejszych fragmentów tekstu. Zabronione jest również wstawianie grafik i obrazów, które zakłócają sposób wyświetlania stron.


§ 3. Obsługa Forum i Odpowiedzialność Użytkownika


Każdy uczestnik Forum musi przestrzegać Regulaminu, gdyż akceptuje go z chwilą rejestracji na forum.

Jeżeli użytkownik nie jest usatysfakcjonowany Regulaminem to nie musi korzystać z forum. Użytkowanie forum nie jest konieczne do gry w RBS.iq24.pl

Każdy użytkownik może zarejestrować tylko JEDNO KONTO na forum. Wyjątki są dozwolone tylko po zatwierdzeniu ich przez Administrację. Jeżeli z jednego IP korzysta dwóch lub więcej użytkowników, należy to zgłosić do Administratora forum. Administracja forum zastrzega sobie prawo do blokowania kont użytkowników, także tych którzy zgłosili korzystanie z jednego IP, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie o multikonto. Zakładanie nowego konta podczas bana jest surowo zabronione. Jeżeli jest zbyt dużo multikont zostanie wzmocniona ochrona przy rejestracji oraz więcej utrudnień rejestracji dla zbanowanego.


Administracja Forum RBS zastrzega sobie prawo do:

blokowania/usuwania/modyfikacji kont użytkowników
zamykania/usuwania wątków
innych działań moderatorskich

Offline

 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...darmowe próbki

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thewest-info.pun.pl www.1949.pun.pl zaklęcia które naprawde działają konfiguracja wt19i 3pk wot